Hledáte terasu, která je přirozeně krásná, odolná a zároveň bezpečná? Pak jste na správném místě – centrum GARDEN 6. V naší vzorkovně si můžete vybrat z několika druhů dřevoplastových prken a tento materiál si přímo zamilujete. Zachovává půvab a ušlechtilost dřeva a zároveň eliminuje všechny jeho nedostatky. Hledáte terasu, která je přirozeně krásná, odolná a zároveň bezpečná? Pak jste na správném místě – centrum GARDEN 6. V naší vzorkovně si můžete vybrat z několika druhů dřevoplastových prken a tento materiál si přímo zamilujete. Zachovává půvab a ušlechtilost dřeva a zároveň eliminuje všechny jeho nedostatky. Hledáte terasu, která je přirozeně krásná, odolná a zároveň bezpečná? Pak jste na správném místě – centrum GARDEN 6. V naší vzorkovně si můžete vybrat z několika druhů dřevoplastových prken a tento materiál si přímo zamilujete. Zachovává půvab a ušlechtilost dřeva a zároveň eliminuje všechny jeho nedostatky. Hledáte terasu, která je přirozeně krásná, odolná a zároveň bezpečná? Pak jste na správném místě – centrum GARDEN 6. V naší vzorkovně si můžete vybrat z několika druhů dřevoplastových prken a tento materiál si přímo zamilujete. Zachovává půvab a ušlechtilost dřeva a zároveň eliminuje všechny jeho nedostatky.
Terasy WoodPlastic® jsou vyráběny z materiálu WPC neboli wood-plastic composite, směs dřeva a kvalitního, zcela bezpečného polymeru HDPE (vysokotlaký polyetylén). Optimální poměr obou složek dodává materiálu unikátní vlastnosti, zejména vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Zejména v porovnání se dřevem přináší WPC mnoho výhod. Čím více dřevěné složky je obsaženo ve WPC materiálu, tím je větší imitace dřeva. U těch nejkvalitnějších WPC materiálů je vizuální i pocitový efekt dřeva dokonalý a běžný uživatel rozdíl téměř nepozná.
Pro další informace o produktech a materiálu WPC můžete navštívit ještě webové stránky AZ – Terasy, nebo si stáhnout dokument, kde naleznete technické informace k terasovým prknům, jak probíhá montáž terasy a jak o ně pečovat po instalaci: Terasová-prkna-MAX-WoodPlastic-MONTÁŽNÍ-NÁVOD-údržba-záruka-technické-informace-2017

Terasy řady Max

WoodPlastic drážkované - Světle hnědáMax Star
WoodPlastic drážkované - Světle hnědáMax Forest 

 

 

 

 

 

Materiál Woodplastic® je mezi architekty velice oblíben pro jeho originalitu, variabilitu, stálost, odolnost. Je to moderní materiál, který dává architektům prostor plánovat moderní projekty, mohou si být jisti jeho kvalitou, která je doložena především praxí. Architekt může materiál využít v restauracích, hotelech, bytových domech, přístavištích, parcích, náměstích apod.

Terasová-prkna-TOP-WoodPlastic-MONTÁŽNÍ-NÁVOD-údržba-záruka-technické-informace-2017

Neváhejte nás kontaktovat

JOZEF ČEREŠŇA
Tel.: +420 737 252 100
ceresna@terasy-relax.cz

JAN ČEREŠŇA
Tel.: +420 737 252 106
jan.ceresna@terasy-relax.cz

Vzorkovna

Slezanů 3
Břevnov – Praha 6
169 00

Otevřeno:

Po – Pá 9:00 – 17:00 h
So – 9:00 – 12:00 h

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Adresa

Vaše zpráva

captcha