MONTÁŽ

Montáž terasy

Montujeme terasy a ploty na klíč. Po úvodní domluvě je možné realizaci provést bez Vaší přítomnosti – můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému. Montujeme terasy a ploty na klíč. Po úvodní domluvě je možné realizaci provést bez Vaší přítomnosti – můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému. Montujeme terasy a ploty na klíč. Po úvodní domluvě je možné realizaci provést bez Vaší přítomnosti – můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému. Montujeme terasy a ploty na klíč. Po úvodní domluvě je možné realizaci provést bez Vaší přítomnosti – můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému.

Montujeme terasy, pergoly a ploty na klíč. Po úvodní domluvě je možné realizaci provést bez Vaší přítomnosti – můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému.

Postup prací:

  • Úvodní konzultace – pomůžeme vám s výběrem typu, barvy povrchové úpravy terasových prken
  • Fotodokumentace a zjištění potřebných technických parametrů přímo na místě
  • Zpracování cenové nabídky
  • Přípravné práce přímo v terénu
  • Zhotovení terasy
  • Zahradnické úpravy včetně úklidu

Pokud vám instalace na klíč nevyhovuje, je možné se domluvit i na rozdělení prací.

Montáž pergoly

Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou. Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou.

Pergoly Pergopolis se přizpůsobí každému prostoru a budově. Je možné je namontovat do dřevěných konstrukcí, barevně sladit hliníkové profily s budovou nebo zahradou.

Pergoly do plochy 25 m2 je možné ovládat ručně ovladatelným pohonem, který je součástí výbavy. Pro pergoly nad 25 m2 se doporučuje elektrický pohon (lze objednat automatický pohon s dálkovým ovládáním se světelným a větrným senzorem).

Plachta je vždy napnutá po 60 cm příčnými držáky. Díky tomu ji vítr nemůže nadzvednout a povrch má v napnutém stavu vlastní pevnost střechy.

Nosná konstrukce pergol se skládá z hliníkového profilového systému. Ostatní komponenty jsou vyrobeny z nerezových materiálů a barva konstrukce pergoly je v základu bílá, zelená, antracit, béžová (lze dodat i jiné RAL barvy).