Obkladové profily ECO jsou díky svému neobyčejnému vzhledu originální volbou pro obložení stěn či jiných architektonických prvků. Pro svoji vysokou odolnost jsou perfektním dlouhodobým řešením pro obklady stěn okolo terasy, zahradních zídek, pergol či například parkovacích přístřešků. Obkladové profily ECO jsou díky svému neobyčejnému vzhledu originální volbou pro obložení stěn či jiných architektonických prvků. Pro svoji vysokou odolnost jsou perfektním dlouhodobým řešením pro obklady stěn okolo terasy, zahradních zídek, pergol či například parkovacích přístřešků. Obkladové profily ECO jsou díky svému neobyčejnému vzhledu originální volbou pro obložení stěn či jiných architektonických prvků. Pro svoji vysokou odolnost jsou perfektním dlouhodobým řešením pro obklady stěn okolo terasy, zahradních zídek, pergol či například parkovacích přístřešků. Obkladové profily ECO jsou díky svému neobyčejnému vzhledu originální volbou pro obložení stěn či jiných architektonických prvků. Pro svoji vysokou odolnost jsou perfektním dlouhodobým řešením pro obklady stěn okolo terasy, zahradních zídek, pergol či například parkovacích přístřešků.

Obklady ECO Forest

Obkladové profily ECO jsou díky svému neobyčejnému vzhledu originální volbou pro obložení stěn či jiných architektonických prvků. Pro svoji vysokou odolnost jsou perfektním dlouhodobým řešením pro obklady stěn okolo terasy, zahradních zídek, pergol či například parkovacích přístřešků.

Navštivte naši vzorkovnu na Praze 6 Centrum Garden 6, kde Vám rádi ukážeme vzorky prken v nabízených barvách.

 

Parametry obkladů ECO forest

Rozměry 150 x 14 x 3100 mm
Efektivní krycí šířka 143 mm +/- 2 mm
Hmotnost 2,1 kg/bm

Pro více informací k obkladům si můžete stáhnout tento dokument, kde se dozvíte o montáži, údržbě a dalších technických informacích.

Obklady-ECO-WoodPlastic-MONTÁŽNÍ-NÁVOD-údržba-záruka-technické-informace-2017